Geri

Özel Bursa Akşam Lisesi adını alan kurumumuzda eğitim öğretim faaliyetlerini Özel Bursa Meltem Koleji bünyesinde aralıksız devam etmektedir.

Eğitim öğretimin ülkemizin ve gençlerimizin geleceği için ne kadar önemli olduğunun farkında olan kurumumuz özellikle eğitimlerini yarıda bırakmak zorunda kalan gençlerimize ve ilerlemiş yaşta olmasına rağmen okumak isteyen herkese kapılarını açmıştır.

Akşam Liselerinin gelecekte kazanacağı önemi önceden gören kurumumuz 2009-2010 eğitim öğretim yılında  Özel Bursa Akşam Lisesini faaliyete geçirmiştir.

Akşam Liselerinin statülerinin elinden alınmasına rağmen mevcut öğrencilerine verdiği sözü tutan kurumumuz onların geleceği için çalışmalarını sürdürmüş, bir çok öğrencimizin üniversiteye yerleşmesini sağlamıştır.

M.E.B bünyesinde yapılan  sınavlarda öğrencilerimizin %100 başarı göstermesi yaptığımız işi ciddiye aldığımızı ve gençlerimize faydalı olduğumuzu göstermiş ve bunun sevincini her daim yaşamaktayız.

Okulumuzun amacı kaliteli bir eğitim ve öğretimin yanında, mezunlarına Üniversiteye giriş, daha iyi iş bulma, iş ve sosyal çevre statüsü, memurlara derece imkanı ve bunun gibi fırsatlar sağlamaktır.

Hedefimiz iyi bir eğitim-öğretim vererek Ortaöğretim Mezunu olmanıza yardımcı olmak veya üniversite sınavlarında başarı göstererek Yüksek Öğrenim hayallerinizi gerçekleştirmektir.

Bu amaç doğrultusunda yalnız başarısını kanıtlamış öğrencilere yoğunlaşmak değil, tüm öğrencilerin başarı oranını yükseltme gayreti içinde kaliteli eğitim ve öğretim vermekteyiz.

Okulumuzdan mezun olanlara M.E.B. onaylı Genel Lise Diploması verilmektedir.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirNotice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/bursaaks/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/bursaaks/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110